Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi 1.Kitap

...yeniden başlıyor...Karanlık Gölgeler yükseliyor...Öteki dünyanın gizemli karakterleri bu sefer aramıza karışıyor..."Cadı, gerçekten muhteşem… Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi 1.Kitap ile ilgili kitaplar.

Responsive image
YAZAR
Yasmine Galenorn
DOSYA BOYUTU
9,59 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9786054335084

PDF formatında Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi 1.Kitap. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi 1.Kitap kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Dünyalar Savaşı yeniden başlıyor...Karanlık Gölgeler yükseliyor...Öteki dünyanın gizemli karakterleri bu sefer aramıza karışıyor..."Cadı, gerçekten muhteşem… Mükemmel bir kadın kahraman, moda tutkusu, ölü adamlar ve Seattle yağmurları!" MaryJanice DavidsonGençlik, fantezi ve gizem edebiyatında ki yükselen ses Galenorn, Sisters of The Moon serisinin ilk kitabıyla eğlenceli bir maceraya adım atıyor.Çok zekice yazılmış fantezi kurgusu ve karakterlerinin yanısıra, vazgeçemediğimiz dedektiflik de kitaba çok eğlenceli bir hava katıyor."Hayat dolu, seksi ve büyüleyici."Romantic Times"Kesinlikle muhteşem."MaryJanice Davidson"İlgi uyandıran, espirili bir kitap. Elimden bırakamadım."Candace Havens"Cadı, seksi, fantastik, doğaüstü, gizemli ve romantik bir kitap."Terese Rain"Galenorn'un baştan çıkarıcı perisi, olağandışı bir dünyada aksiyonu arttırıyor. Bayıldım!"Patricia Price"Cadı, şaşırtıcı ve büyüleyici bir roman… Okuması gerçekten çok keyifli…"Linda Winstead JonesSayfa Sayısı: 380Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Martı Yayınları 


15.40 TL. Kütüphanenizdeki en güzel yeri seçip ayirin."Romantic TimesCadi serisi soluksuz devam ediyor ve Ejderha Cadi, olaylari Camille'nin bakis açisindan okuyucuya sunuyor.