Cendere

Gökhan Kırdar: Cendere Constraint 2003 (Kurtlar Vadisi Valley Of The Wolves Tv Series). Cendere V3 Orcheshtrall Mix [Yüksek Kalite]. Cendere V3 Mix'in Orchestrall Mix Versiyonu sizlerle!

Responsive image
YAZAR
Selim Özday
DOSYA BOYUTU
8,93 MB
YAYIN TARIHI
2004
DIL
Türkçe
ISBN
9789758460755

Cendere harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Selim Özday. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Selim Özday'den Cendere kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Medya-sermaye, siyaset, mafya üçlüsünün ittifakıyla cendereye alınmış bir ülke... Genç, gözüpek, idealist bir gazeteci Oğuz... Gem vuramadığı ihtirasını ve şehvetinin esiri olmuş ünlü medya patronu Sinan Manastırlı''yı ipe götürecek gizli dosyalar, ona altın tepside sunulmaktadır; ya basarak, minnet borcu duyduğu birisine ihanet etmiş olacak; ya da basmayacak, inandığı bütün değerleri hiçe sayacaktır. Karmaşık bir ilişkiler ağında, aleyhlerine kurulmuş komplolarda hem kurban hem cellat olanların romanı. Cendere, günümüze ayna tutan, usta işi kurgusuyla bir solukta okunabilecek, etkileyici bir roman.Sayfa Sayısı: 134Baskı Yılı: 2004Dili: TürkçeYayınevi: Pencere Yayınları 


Cendere Köprüsü Adıyaman'a 55 km mesafede, bugün Eskikale olarak bilinen bir antik yerleşim bölgesinde bulunmaktadır. Cendere Köprüsü Romalıarın yaptığı 2. en geniş kemerli köprüdür.