One Direction - Hayallerin Peşinde

One Direction : Sanatçının ürettiği ya da katkıda bulunduğu eserler aşağıdaki gibidir One Direction - Hayallerin Peşinde.

Responsive image
YAZAR
One Direction
DOSYA BOYUTU
6,37 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786053430209

One Direction - Hayallerin Peşinde harika bir kitap. Bu kitabın yazarı One Direction. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve One Direction'den One Direction - Hayallerin Peşinde kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Sadece birkaç ayda hayatlarımızda o kadar çok şey değişti ki!Birbirini hiç tanımayan beş gençken The X Factor finaline, sonra da ilk turnemize çıktık. İlk albümümüzü kaydedip kendi müziğimizi yaptık. Bu kitabı da gerçekte kim olduğumuzu, geçmişimizi ve gelecekte yapacaklarımızı öğrenebilmeniz için yazdık.One Direction günlerimizin hikâyesini sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz."Hayatlarımızın en iyi günlerini yaşadığımızı söylersek abartmış olmayız. Siz olmasaydınız bunları yaşayamazdık. İnanılmaz desteğiniz için teşekkür ederiz."Sayfa Sayısı: 288Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Hayallerin Peşinde. Pegasus Yayınları. 31.92. Yazarın Diğer Kitapları. %20. One Direction Resmi Yıllığı.