Fay Kırığı - 1: Mehmet

22.57 TL. Acı veren hatıralar... Belleğin dili... Mehmet Eroğlu, Fay Kırığı Üçlemesiyle yakın dönemin Türkiyesini anlatıyor. İnsan yaşadığı yere benziyor, zaman herkesin ruhuna dokunuyor.

Responsive image
YAZAR
Mehmet Eroğlu
DOSYA BOYUTU
6,42 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9789750512469

Fay Kırığı - 1: Mehmet harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Mehmet Eroğlu. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Mehmet Eroğlu'den Fay Kırığı - 1: Mehmet kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Hayatın ilk sırrı, bir sırrı olmadığıdır. İkinci sırrıysa, eğer varsa, bu sırrın cevaplarda değil, sorularda olduğudur. Üçüncüsüne gelince: Bir şey yapmak için önce bir şey olmak gerekir.2005 yılı, AKP iktidarda, taşra burjuvazisi metropolde sahne alıyor, memleket başkalaşıyor. Boşa yaşanmış yılları unutmak isteyen bir adam, hiç ummadığı bir anda, sermaye savaşlarının ortasına düşüyor. Dünya küçük, para yan yana getiriyor eski tanışları... "Et bulursan ye" diyen avcıların dünyası bu... Ahlaklı kapitalizmden söz ediliyor ama zengin olmak için taraf tutmak gerekiyor.İstanbul manzarası, Boğaza bakan yalılar, padişah tuğraları, hazlar, renkli mermerler, büyük avizeler, salonlar, sanat ve siyaset konuşan, anlamaktan yorulmuş adamlar, ihaleler, bilerek susan kadınlar... Acı veren hatıralar... Belleğin dili... Mehmet Eroğlu, Fay Kırığı Üçlemesi'yle yakın dönemin Türkiye'sini anlatıyor. İnsan yaşadığı yere benziyor, zaman herkesin ruhuna dokunuyor. Kul olmayı bilmeyeni kim ne yapsın?(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 296Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: İletişim Yayıncılık 


Belleğin dili... Mehmet Eroğlu, Fay Kırığı Üçlemesi'yle yakın dönemin Türkiye'sini anlatıyor. İnsan yaşadığı yere benziyor, zaman herkesin ruhuna dokunuyor. Kul olmayı bilmeyeni kim ne yapsın?